Dekom Video Konferans Sistemleri İç Anadolu Bölge Bayisi Olduk.

video-konferans-1

Firmamız Eksper Bilişim Sistemleri ve Büro Makineleri İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti. ve Akdeniz Bölgesi’ndeki çözüm ortağımız olan Eksper Ofis Makinaları İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti ile Dekom Video Konferans Çözümleri Ltd. Şti. ve Dekom Co. Firmalari ile protokol imzalayarak Video Konferans Sistemleri Ürünlerinin Pazarlama ve Yetkili Teknik Servis konusunda İç Anadolu Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi  Bölge Bayisi olmuştur.

Dekom AG, 1997 yılında; ekonomi, ticaret ve ulaştırma bakımından sadece Almanya’nın değil tüm Avrupa’nın en önemli merkezlerinden birisi olan Hamburg’da; bilişim, medya ve telekomünikasyon sistemleri entegratörü kimliğiyle kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana benimsemiş olduğu ilkelerini, Alman kültüründen almış olduğu çalışkanlık, dakiklik, iş disiplini ve iş ahlakı ile birleştiren Dekom AG, kısa süre içerisinde Avrupa’da, uzmanlık alanı olan video konferans ve medya teknoljisi alanında, pazar liderlerinden birisi haline gelmiştir.

İspanya, Hollanda, Ukrayna ve İsviçre’de de şubeler açan Dekom AG, son olarak 2012 yılının Haziran ayında İstanbul Beykoz’da, Dekom Video Konferans Çözümleri Ltd. Şti. ‘yi kurmuştur.

Dekom Video Konferans Çözümleri Ltd. Şti.,Dekom AG  alt yapısına sahip ve onun ilkeleri doğrultusunda hareket eden yabancı yatırımlı bir Türk şirketidir.

video-konferans-ankara

ankara fotokopi servisi ankara bilgisayar servisi ankara fotokopi tonerleri ankara sharp fotokopi servisi ankara notebook laptop bilgisayar tamiri servisi ankara toner fiyatları tl kyocera mita fotokopi ankara ankara samsung fotokopi servisi ankara faks fotokopi yazıcı servisi tamiri tamircisi ankara utax fotokopi servisi ankara teknik servisi sharp kyocera canon ricoh minolta develop toshiba ankara sharp toner, kyocera toner, hp toner Utax ,Fotokopi,, Sharp Fotokopi,Ricoh Fotokopi,Kiralık Fotokopi Makinesi, Fotokopi Makinası, Ankara Fotokopi Makinaları, fotokopi, kiralık fotokopi makinası fotokopi makinaları,toshiba fotokopi makinası, fotokopi tonerleri, kyocera tonerleri, kiralık fotokopi makinası, kiralik fotokopi makinesi, kiralık fotokopi, Yazıcı İkinci el fotokopi, Renkli fotokopi fiyatları, tamiri, servisi, tamircisi