HAKKIMIZDA

Bilişim Sistemleri ve Büro Makineleri konusunda her zaman yeniliklerin takipcisi olan  Eksper Bilişim Sistemleri ve Büro Makineleri İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. sektördeki  bilgi birikimi ve tecrübeleriyle en yeni teknolojiyi güven ve  kaliteyle birleştirerek sizlere sunmaya devam ediyor. Konusunda uzman bir teknik kadroyla siz değerli müşterilerimize hizmetin en iyisini sunma gayreti gösteren firmamız, cazip fiyat avantajlarıyla ve kaliteli hizmetiyle sektörde her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Hayatımızın ve ofisimizin vazgeçilmez unsurları halini alan Bilgisayar, Fotokopi Makinesi, Faks Makinesi, Yazıcı, Tarayıcı vb. gibi elektronik donanımlar ile ilgili SatışTeknik Servis ve Kiralama Hizmetleri sunan firmamız, tüm büro makinelerine ulaşım konusunda Tek Nokta olma özelliğiyle sektördeki farkını ortaya koyuyor.
Sharp, Brother, Utax markalarının fotokopi cihazları, faks cihazları ve yazıcılarının yanı sıra Samsung, Hp, Asus, Toshiba, Acer gibi markaların bilgisayar ürünleri konusunda satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştiren Eksper Bilişim, marka bağımsız teknik servis hizmetleri ile de tüm büro makinelerinde kullanıcılara çözümler sunuyor.
Bu avantajlardan yararlanmak ve Eksper Bilişim ayrıcalığına varmak isterseniz, sizinle çalışmaktan memnuniyet duyacağız.
ankara fotokopi servisi ankara bilgisayar servisi ankara fotokopi tonerleri ankara sharp fotokopi servisi ankara notebook laptop bilgisayar tamiri servisi ankara toner fiyatları tl kyocera mita fotokopi ankara ankara samsung fotokopi servisi ankara faks fotokopi yazıcı servisi tamiri tamircisi ankara utax fotokopi servisi ankara teknik servisi sharp kyocera canon ricoh minolta develop toshiba ankara sharp toner, kyocera toner, hp toner Utax ,Fotokopi,, Sharp Fotokopi,Ricoh Fotokopi,Kiralık Fotokopi Makinesi, Fotokopi Makinası, Ankara Fotokopi Makinaları, fotokopi, kiralık fotokopi makinası fotokopi makinaları,toshiba fotokopi makinası, fotokopi tonerleri, kyocera tonerleri, kiralık fotokopi makinası, kiralik fotokopi makinesi, kiralık fotokopi, Yazıcı İkinci el fotokopi, Renkli fotokopi fiyatları, tamiri, servisi, tamircisi