Yok artık! Çinliler bunu da kopyalıyor!

Kopyada sınır tanımayan Çinlilerin bu kopyası şaşırtıyor.

Kopyacılığıyla meşhur Çinliler, bu klonuyla “yok artık” dedirtiyorlar. Çinlilerin şimdi klonlamayı planladığı şeyi duyunca sizde şaşıracaksınız. Kopyacı Çinliler, şimdi de 100 yıl önce batan Titanicgemisini klonlamaya hazırlanıyor.

14′üncü Batı Çin Uluslararası Fuarı‘nda yapılan açıklamaya göre proje, “Romantic Mediterranean Seven-star International Tourism and Resorts Zones” adlı planın bir parçası olarak yapılacak.

1382897614_2.jpg

Titanic’i birebir kopyalayacak olan Çinliler, geminin 28 metre genişliğinde 270 metre uzunluğunda, yüksekliğinin ise tabandan köprünün üstüne kadar 31,7 metre olacağını açıkladı. Yedi Yıldız Enerji Grubu üstlendiği projenin sadece planı için milyonlarca dolar harcanmış.

Yetkililer, geminin seyahat amaçlı yapılmayacağını ve sadece turistik olarak kullanılacağını açıkladı. Dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin “batmaz diye inşa edilen” gemideki yaşamı tecrübe etme imkanı bulacağı belirtildi. Bu yıl sonuna kadar kopya Titanic’in yapımına başlanacak.

Kaynak: teknolojioku

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ankara fotokopi servisi ankara bilgisayar servisi ankara fotokopi tonerleri ankara sharp fotokopi servisi ankara notebook laptop bilgisayar tamiri servisi ankara toner fiyatları tl kyocera mita fotokopi ankara ankara samsung fotokopi servisi ankara faks fotokopi yazıcı servisi tamiri tamircisi ankara utax fotokopi servisi ankara teknik servisi sharp kyocera canon ricoh minolta develop toshiba ankara sharp toner, kyocera toner, hp toner Utax ,Fotokopi,, Sharp Fotokopi,Ricoh Fotokopi,Kiralık Fotokopi Makinesi, Fotokopi Makinası, Ankara Fotokopi Makinaları, fotokopi, kiralık fotokopi makinası fotokopi makinaları,toshiba fotokopi makinası, fotokopi tonerleri, kyocera tonerleri, kiralık fotokopi makinası, kiralik fotokopi makinesi, kiralık fotokopi, Yazıcı İkinci el fotokopi, Renkli fotokopi fiyatları, tamiri, servisi, tamircisi